ABM8-16.000MHZ-7-1-U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13466-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13466-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13466-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8-16.000MHZ-7-1-U-T
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 7pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8-16.000MHZ-7-1-U-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm