ABM8-25.000MHZ-10-D1G-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13468-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13468-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13468-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8-25.000MHZ-10-D1G-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8-25.000MHZ-10-D1G-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm