ABM8-27.000MHZ-10-B1U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14980-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14980-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14980-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8-27.000MHZ-10-B1U-T
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8-27.000MHZ-10-B1U-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm