ABM8AAIG-30.000MHZ-J1Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8AAIG-30.000MHZ-J1Z-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8AAIG-30.000MHZ-J1Z-T3
תיאור
CRYSTAL 30.000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
30 MHz ±30ppm גבישים 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר
30 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF