ABM8AAIG-40.000MHZ-V2R-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8AAIG-40.000MHZ-V2R-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM8AAIG-40.000MHZ-V2R-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM8AAIG-40.000MHZ-V2R-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8AAIG-40.000MHZ-V2R-T3
תיאור
CRYSTAL 40.000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±15ppm גבישים 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר
40 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±150ppm
אפיצות תדר
±15ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF