ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-T
תיאור
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
20 MHz ±10ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
20 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF