ABM8AIG-24.000MHZ-12-2Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13392-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13392-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13392-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8AIG-24.000MHZ-12-2Z-T3
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±20ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF