ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±20ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8AIG-24.000MHZ-8-2Z-T דגמים
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±20ppm
קיבוליות עומס
8pF