ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10901-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10901-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10901-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 10pF 120 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm