ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10273-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10273-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10273-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±20ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm