ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10302-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10302-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10302-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±30ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm