ABM8N-25.0000MHZ-18-D4Y-T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 14,740
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 926
CTS-Frequency Controls
Würth Elektronik
Hosonic Electronic Co., Ltd
EPSON
EPSON
קיים במלאי: 956
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ABM8N-25.0000MHZ-18-D4Y-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8N-25.0000MHZ-18-D4Y-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8N-25.0000MHZ-18-D4Y-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm