ABM8N-26.0000MHZ-8-D2Y-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8N-26.0000MHZ-8-D2Y-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABM8N-26.0000MHZ-8-D2Y-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABM8N-26.0000MHZ-8-D2Y-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8N-26.0000MHZ-8-D2Y-T3
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±20ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm