ABM8W-25.0000MHZ-7-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14057-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14057-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14057-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8W-25.0000MHZ-7-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 7pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm