ABM8W-40.0000MHZ-4-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14086-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14086-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14086-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8W-40.0000MHZ-4-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 4PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 4pF 30 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
4pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm