ABMM-12.000MHZ-B2-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9152-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9152-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9152-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABMM-12.000MHZ-B2-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
12 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABMM-12.000MHZ-B2-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (5‏x‏7‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm