ABS05W-32.768KHZ-K-2-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14312-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14312-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14312-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABS05W-32.768KHZ-K-2-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 4pF 85 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ABS05W-32.768KHZ-K-2-T דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
85 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1‏x‏1.6‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
4pF