ABS06-32.768KHZ-6-1-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABS06-32.768KHZ-6-1-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABS06-32.768KHZ-6-1-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABS06-32.768KHZ-6-1-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABS06-32.768KHZ-6-1-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 6pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABS06-32.768KHZ-6-1-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm