ABS06-32.768KHZ-9-1-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10247-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10247-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10247-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABS06-32.768KHZ-9-1-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ABS06-32.768KHZ-9-1-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±10ppm