ABS07AIG-32.768KHZ-6-1-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13355-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13355-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13355-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABS07AIG-32.768KHZ-6-1-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 6pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ABS07AIG-32.768KHZ-6-1-T דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
32.768 kHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
אפיצות תדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
6pF