ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±10ppm גבישים 9pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ABS07AIG-32.768KHZ-9-1-T דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 80 kOhms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג kHz גביש (מזלג כוונון) | מארז / תיבה |
תדר 32.768 kHz | מארז ההתקן של הספק SMD-2 (1.5x3.2) |
אפיצות תדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
קיבוליות עומס 9pF | גובה - מקובע (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |