ABS25-32.768KHZ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9166-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9166-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9166-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABS25-32.768KHZ-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 50 kOhms ‎4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ
מודלים EDA/CAD
ABS25-32.768KHZ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12.5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.315‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (8.00 מ"מ x‏ 3.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm