ACML-0402-600-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 60 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 300mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ACML-0402-600-T דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 200mA |
יצרן Abracon LLC | התנגדות DC (DCR) (מקס') 300mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הקווים 1 | גובה (מקס') 0.026 אינץ' (0.65 מ"מ) |
עכבה @ תדר 60 Ohms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |