ACML-0402-600-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ACML-0402-600-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ACML-0402-600-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ACML-0402-600-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACML-0402-600-T
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 300mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACML-0402-600-T דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
Abracon LLC
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz