ACML-0402HC-301-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12548-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12548-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12548-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACML-0402HC-301-T
תיאור
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
300 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1A 300mOhm
מודלים EDA/CAD
ACML-0402HC-301-T דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
300 Ohms @ 100 MHz