ADCR-E02R7SA504MB
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ADCR-E02R7SA504MB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADCR-E02R7SA504MB
תיאור
CAPACITOR 0.5F 2.7V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mF (EDLC) סופר-קבלים 2.7 V רדיאלי, תיבה 280mOhm
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
280mOhm
יצרן
Abracon LLC
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
500 mF
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
2.7 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C