AIMC-Q0201HQ-1N5B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AIMC-Q0201HQ-1N5B-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AIMC-Q0201HQ-1N5B-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AIMC-Q0201HQ-1N5B-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AIMC-Q0201HQ-1N5B-T
תיאור
FIXED IND 1.5NH 600MA 150 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 600 mA ‎150mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
קטגוריה
Q @ תדר
14 ב-500MHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
15GHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1nH
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
סיכוך
לא מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎150mOhm מקס'