AIMC-Q0201HQ-1N5B-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5NH 600MA 150 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 600 mA 150mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Q @ תדר 14 ב-500MHz |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 15GHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 500 MHz |
סוג רב-שכבתי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
טולרנס ±0.1nH | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |
סיכוך לא מסוכך | מספר מוצר בסיס |
התנגדות DC (DCR) 150mOhm מקס' |