AIMC-Q0201HQ-6N8H-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AIMC-Q0201HQ-6N8H-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AIMC-Q0201HQ-6N8H-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AIMC-Q0201HQ-6N8H-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AIMC-Q0201HQ-6N8H-T
תיאור
FIXED IND 6.8NH 300MA 600 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 300 mA ‎600mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
קטגוריה
Q @ תדר
14 ב-500MHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
3.9GHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±3%
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
סיכוך
לא מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎600mOhm מקס'