AIMC-Q0201HQ-6N8H-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 6.8NH 300MA 600 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 300 mA 600mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Q @ תדר 14 ב-500MHz |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 3.9GHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 500 MHz |
סוג רב-שכבתי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
טולרנס ±3% | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |
סיכוך לא מסוכך | מספר מוצר בסיס |
התנגדות DC (DCR) 600mOhm מקס' |