AISC-0603-R0018J-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10447-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AISC-0603-R0018J-T
תיאור
FIXED IND 1.8NH 1A 43 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1 A ‎43mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AISC-0603-R0018J-T דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎43mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
18 ב-250MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
תדר - תהודה עצמית
6GHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±5%