AK1LPHEF1-125.0000T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
125 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AK1LPHEF1-125.0000T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AK1LPHEF1-125.0000T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK1LPHEF1-125.0000T3
תיאור
XTAL OSC XO 125MHZ HCSL SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציאה
HCSL
יצרן
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C