AK1LPHEF1-156.2500T3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 156.25MHZ HCSL SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 156 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה 6-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציאה HCSL |
יצרן | מתח - הספקה 1.71V ~ 3.63V |
סדרה | יציבות התדר ±25ppm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |