AK1LPHEQ1-100.0000T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AK1LPHEQ1-100.0000T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK1LPHEQ1-100.0000T3
תיאור
XTAL OSC XO 100MH Z HCSL SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
15mA