AK1LPHEQ1-156.2500T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AK1LPHEQ1-156.2500T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK1LPHEQ1-156.2500T3
תיאור
XTAL OSC XO 156.25MHZ HCSL SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
HCSL
יצרן
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
סדרה
יציבות התדר
±20ppm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C