AK2ADDF1-156.2500T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AK2ADDF1-156.2500TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AK2ADDF1-156.2500TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AK2ADDF1-156.2500TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK2ADDF1-156.2500T
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.375V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.375V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
35mA