AK3ADDF1-156.2500T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
ECS Inc.
קיים במלאי: 510
גיליון נתונים
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.375V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AK3ADDF1-156.2500T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AK3ADDF1-156.2500T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AK3ADDF1-156.2500T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AK3ADDF1-156.2500T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK3ADDF1-156.2500T3
תיאור
XTAL OSC XO 156.25MHZ LVDS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.375V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
35mA