AMDLA3020S-1R0MT
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AMDLA3020S-1R0MTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AMDLA3020S-1R0MTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AMDLA3020S-1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMDLA3020S-1R0MT
תיאור
FIXED IND 1UH 5A 30 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 5 A ‎30mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AMDLA3020S-1R0MT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎30mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.134‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%