AMELA2010S-2R2MT
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AMELA2010S-2R2MTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AMELA2010S-2R2MTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AMELA2010S-2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMELA2010S-2R2MT
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2A 105 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 2 A ‎105mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AMELA2010S-2R2MT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.6A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎105mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%