AMELA2012S-1R0MT
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AMELA2012S-1R0MTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AMELA2012S-1R0MTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AMELA2012S-1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMELA2012S-1R0MT
תיאור
FIXED IND 1UH 3.7A 45 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 3.7 A ‎45mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AMELA2012S-1R0MT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
4.3A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎45mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%