AMMLPAALJS-24.0000T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AMMLPAALJS-24.0000TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AMMLPAALJS-24.0000TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AMMLPAALJS-24.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMMLPAALJS-24.0000T
תיאור
MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.25V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7.5mA