AMMLPAALJS-24.0000T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.25V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 2.25V ~ 3.63V |
יצרן | יציבות התדר ±20ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 7.5mA |