AOCJY-100.000MHZ-F-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AOCJY-100.000MHZ-F-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AOCJY-100.000MHZ-F-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AOCJY-100.000MHZ-F-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOCJY-100.000MHZ-F-T
תיאור
XTAL OSC VCOCXO 100.0000MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz VCOCXO CMOS מתנד 3.3V בקרת משרעת ‎6-SMD, ללא מוליכים, 5 מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±30ppb
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±700ppb
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 75°C