AOTA-N252010S-100MT
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AOTA-N252010S-100MTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AOTA-N252010S-100MTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AOTA-N252010S-100MTDKR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOTA-N252010S-100MT
תיאור
FIXED IND 10UH 1.25A 450 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך יצוק משרן 1.25 A ‎450mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎450mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
14MHz
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1008
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.4A