AR50LC-10.000MHZ-CBD
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AR50LC-10.000MHZ-CBD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AR50LC-10.000MHZ-CBD
תיאור
OSC ATOMIC CLOCK 10.0000MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz אטומי HCMOS מתנד 5V ‎5-DIP, מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AR50LC-10.000MHZ-CBD דגמים
קטגוריה
יציאה
HCMOS
יצרן
מתח - הספקה
5V
סדרה
יציבות התדר
±0.5ppb
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C