ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASAKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3
תיאור
XTAL OSC XO 32.768KHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.62V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
100µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
10µA
מתח - הספקה
1.62V ~ 3.63V