ASCO-12.000MHZ-EK-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12078-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12078-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12078-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASCO-12.000MHZ-EK-T3
תיאור
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASCO-12.000MHZ-EK-T3 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA