ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
ECS Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
33 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14775-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
תיאור
OSC XO 33.000MHZ 3.3V CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±30ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
7mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
יציאה
HCMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
10µA
מתח - הספקה
3.3V