ASDMB-12.000MHZ-LC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-11724-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-11724-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-11724-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASDMB-12.000MHZ-LC-T
תיאור
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.8V ~ 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASDMB-12.000MHZ-LC-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
16mA