ASDMB-25.000MHZ-XY-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-11157-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-11157-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-11157-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASDMB-25.000MHZ-XY-T
תיאור
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.8V ~ 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASDMB-25.000MHZ-XY-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±10ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
16mA